Szeretnénk naprakész információkat megosztani családtagjainkkal és barátainkkal, hogy mi minden történik velünk Prágában, ahol élünk (vagy ahol éppen vagyunk...)
2011. december 17., szombat
2011. december 16., péntek
Ovis Mikulás








Davidtől kaptunk képeket az ovis Mikulás Ünnepségről. Furcsa, hogy nem a megszokott piros ruhában érkezett a Mikó, a fiúk is megjegyezték, hogy az nekik jobban tetszett.
Tegnap elfelejtettem előkészíteni az adventi naptár apró ajándékát.
Magyarázatom a következő képpen hangzott
-Fiúk a Mikulás valószínű, hogy csak valamikor éjszaka érkezik meg, mert hatalmas dugóba került.....
-Nem értjük Anya, hogy kerülhet dugóba, mikor a levegőben közlekedik, nem pedig az úton????!!!!!
Hm, hm, valóban, hogyan is?? Mekkora totális baromságot mondtam....
-Hát tudjátok nagy a repülő forgalom és lehet, hogy valahol hatalmas hóvihar is van...
Magamban pedig arra gondoltam, hogy miért nézem "hülyének" bocsánat a kifejezésért a super clever fiaimat!
Hitték vagy sem, végül elfogdták.......
2011. december 15., csütörtök
Vásárlás
Bizőék vasárnap kora délután indultak haza, Petivel úgy döntöttünk éppen ideje magunkat belevetni a karácsonyi forgatagba, annak ia a leges legsűrűbb részébe. Célba vettük a JÁTÉKBOLTOT. Mivel kuponfüzetünk már csak vasárnapra volt érvényes és gondoltuk ezt azért érdemes kihasználni és mivel Ica Mo.ra utazott, így nem volt mit tenni a fiúkkal mentünk nekik és az unokatesóknak karácsonyi ajándékot vásárolni. Folyamatos kérdés áradat közepette próbáltunk a kitűzött célra koncentrálni:
- ezt most miért nézitek?
- miért vetted le a polcról?
- miért fogtad meg?
- megvesszük???!!!
- vegyük meg!!! Nekem ez tetszik!!!
- Miről beszéltek? Nem halllooooommmmmm!!!!
- Nekem a másik tetszik, nézd de aranyos!!!!
- Akkor most mi van, nem veszünk semmit???!!! De akkor miért válogatunk?!!!
- Apa most hova mész? Mi van a kezedben? stb
És megcsináltuk!!!! Peti mindent kifizetett a pénztárnál és gyorsan lerohant a kocsihoz a csomagokkal, de addigra én már a Marks&Spencerben nézegettem velük a könyveket!!
Következett még 2-3 bolt, aztán a Kika és végül az outlet! Jó kis túra volt!!!
- ezt most miért nézitek?
- miért vetted le a polcról?
- miért fogtad meg?
- megvesszük???!!!
- vegyük meg!!! Nekem ez tetszik!!!
- Miről beszéltek? Nem halllooooommmmmm!!!!
- Nekem a másik tetszik, nézd de aranyos!!!!
- Akkor most mi van, nem veszünk semmit???!!! De akkor miért válogatunk?!!!
- Apa most hova mész? Mi van a kezedben? stb
És megcsináltuk!!!! Peti mindent kifizetett a pénztárnál és gyorsan lerohant a kocsihoz a csomagokkal, de addigra én már a Marks&Spencerben nézegettem velük a könyveket!!
Következett még 2-3 bolt, aztán a Kika és végül az outlet! Jó kis túra volt!!!
Bizőék Prágában
2011. december 14., szerda
Ispiláng
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)












