Képek

Képek

Oldalak

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

2011. december 16., péntek

Ovis Mikulás









Davidtől kaptunk képeket az ovis Mikulás Ünnepségről. Furcsa, hogy nem a megszokott piros ruhában érkezett a Mikó, a fiúk is megjegyezték, hogy az nekik jobban tetszett.
Tegnap elfelejtettem előkészíteni az adventi naptár apró ajándékát.
Magyarázatom a következő képpen hangzott
-Fiúk a Mikulás valószínű, hogy csak valamikor éjszaka érkezik meg, mert hatalmas dugóba került.....
-Nem értjük Anya, hogy kerülhet dugóba, mikor a levegőben közlekedik, nem pedig az úton????!!!!!
Hm, hm, valóban, hogyan is?? Mekkora totális baromságot mondtam....
-Hát tudjátok nagy a repülő forgalom és lehet, hogy valahol hatalmas hóvihar is van...
Magamban pedig arra gondoltam, hogy miért nézem "hülyének" bocsánat a kifejezésért a super clever fiaimat!
Hitték vagy sem, végül elfogdták.......

2011. december 15., csütörtök

Vásárlás

Bizőék vasárnap kora délután indultak haza, Petivel úgy döntöttünk éppen ideje magunkat belevetni a karácsonyi forgatagba, annak ia a leges legsűrűbb részébe. Célba vettük a JÁTÉKBOLTOT. Mivel kuponfüzetünk már csak vasárnapra volt érvényes és gondoltuk ezt azért érdemes kihasználni és mivel Ica Mo.ra utazott, így nem volt mit tenni a fiúkkal mentünk nekik és az unokatesóknak karácsonyi ajándékot vásárolni. Folyamatos kérdés áradat közepette próbáltunk a kitűzött célra koncentrálni:
- ezt most miért nézitek?
- miért vetted le a polcról?
- miért fogtad meg?
- megvesszük???!!!
- vegyük meg!!! Nekem ez tetszik!!!
- Miről beszéltek? Nem halllooooommmmmm!!!!
- Nekem a másik tetszik, nézd de aranyos!!!!
- Akkor most mi van, nem veszünk semmit???!!! De akkor miért válogatunk?!!!
- Apa most hova mész? Mi van a kezedben? stb
És megcsináltuk!!!! Peti mindent kifizetett a pénztárnál és gyorsan lerohant a kocsihoz a csomagokkal, de addigra én már a Marks&Spencerben nézegettem velük a könyveket!!
Következett még 2-3 bolt, aztán a Kika és végül az outlet! Jó kis túra volt!!!

Bizőék Prágában










Hurrrrááááá, ismét látogatóink érkeztek és szerencsére az időjárás nagyon kegyes volt hozzánk! Igaz pénteken még szemerkélő esőben sétáltunk, de szombaton és vasárnap sütött a nap!!!!!

2011. december 14., szerda

Ispiláng




Ismét koncerten jártunk, de ez most nem tetszett. Picit unalmas volt, nem igazán azt a stílust képviselték ami lekötötte volna a gyerekeket. Utána viszont jót lakmároztak az oviban és még kevés játékra is maradt idő.